Kurumsal Ödüller
02/02/2018 Kurumsal Ödüller

Brandon Hall HCM Awards 2018 Başvuruları

Brandon Hall Group‘un her yıl Learning and Development, Talent Development, Leadership Development, Talent Acquisition, HR/Workforce Management, Sales Performance alanlarında düzenlediği Brandon Hall HCM Excellence Awards başvuruları devam ediyor.

Brandon Hall HCM Awards 2018

Kimler Katılabilir?
Eğitim, gelişim, insan kaynakları ve ilgili birimler tek başlarına veya iş ortakları, eğitim firmaları, yazılım firmaları ile birlikte katılabilirler. İş ortakları tek başlarına katılamazlar.

Önemli Tarihler
Ödül Sürecinin başlangıç Tarihi: 8 Ocak 2018
Ödül Sürecinin Bitiş Tarihi: 13 Nisan 2018
Dereceye Giren Firmaların Açıklanması: 23 Ağustos 2018
Ödüllerin Verilmesi ve Gala (Amerika): Ocak 2019

Hangi Kategoriler Bulunmakta?
Excellence in Learning and Development (28), Excellence in Talent Development (18), Excellence in Leadership Development (13), Excellence in Talent Acquisition (12), Excellence in HR/Workforce Management (10), Excellence in Sales Performance (14)’dan oluşan 6 alanda toplam 95 kategoride başvurularınızı yapabilirsiniz.

Katılım ücreti, başvuru başına 575$’dır. Eğer başvuru için ek süreye ihtiyacınız var ise, program direktörü Rachel Cooke ile awards@brandonhall.com adresi aracılığı ile görüşebilirsiniz.

Şimdiden herkese başarılar dilerim….

Kategoriler hakkında detaylı broşürü buradan indirebilirsiniz.

2017 yılında ödül alan Türk firmalarımızı burada paylaşmıştım.

Geçtiğimiz yıllarda ödül almış olan firmaların bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Brandon Hall ödül sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu blog, kurumsal akademilerin yapılandırılması, kurumsal eğitim ve gelişim, yetenek yönetimi, yetkinlik analizi, öğrenme yolculuğu tasarımı, gelişim faaliyetlerinin tutundurulması ve kültürel dönüşüm konularında bilgi, deneyim ve uygulamalar paylaşmak için kurulmuştur. Ceviz Akademi’de ele aldığım herhangi bir konu ile ilgili sorunuz ya da yayınlanmasını istediğiniz bir konu öneriniz olduğunda gunduz.guldamlasi@outlook.com e-posta adresinden veya Bize Ulaşın sayfamızdan bana ulaşmanızı rica ediyorum.

Share: